top of page

Güncel Psikodestek Çalışmaları

Online Ebeveyn Grubu
Bizimle Oynar Mısın?

Oyun kendiliğinden başlar, zenginleşir ve devam eder. Peki yetişkinler olarak oyun bizim hayatımızın neresinde? Çocukların oyunlarının içinde miyiz? Yoksa dışında mı?

Bebekler anne karnında oyuna başlar ve oyun hayat boyu devam eder. Oyunu anlamak ve oyunda yer almak ise biz yetişkinler için kimi zaman zorlayıcı olabilir. Oyunun terapötik (iyileştirici) anlamını keşfetmek, farklı gelişimsel seviyelere göre değişen oyunları konuşmak ve ebeveynlerin oyundaki rolünü daha iyi anlamak için psikoeğitim ve paylaşım grubumuza sizi de bekliyoruz.

Anne Baba Olmanın ABC'si 
YÖRET Vakfı

Parçası olduğum bu projede anne babaların, ebeveynlik becerilerini geliştirmek, güçlü yönlerini ortaya çıkararak dayanıklılıklarını artırmak ve yaşadıkları zorlukların ruh sağlıkları üzerindeki etkilerini azaltarak ayrımcılık ve şiddete maruz kalma ve/veya şiddete karışma riskleri olan çocukların ebeveynleri tarafından desteklenmesini sağlamak amacıyla yüz yüze ve çevrimiçi psikodestek gruplarını yürütüyoruz. Grup yürütücüleri olarak Pedagog Süheyla Erdoğan, ve Dr. Öğr. Üyesi Yudum Söylemez konsültasyonu altında çalışmalarımıza devam ediyoruz.

bottom of page